A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Dánsko - Diskuze

Původní dotaz

Dánsko - Kodaň

| Anonymous user
Lucíí
kurník šopa, co dělám špatně, že mi na cestování nezbývá tolik prostředků kolik bych chtěla :-?
Dánsko - moje srdeční záležitost. Snad se tam jednou vrátím ....... nebo dvakrát třikrát
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
petras21 06.07.2009 17:50

I přes zjevnou nepřízeň počasí
(a nebo právě proto)
velmi kvalitní fotky,
hlavně ty korunovační klenoty :-)
Dánsko mám stále v "hledáčku" ;-)

• Anonym (1)
laguri
21.12.2008 20:14 88.101.147.***

Na Dánsko mám moc hezké vzpomínky. Po krátkém pracovním pobytu v Kodani jsem naložil rodinku (tehdy s kluky 9 a 13 let), zapřáhl katravan za Škodu Formana a za 14 dní projel Dánsko křížem krážem. To se psal rok 1993. Od té doby si slibuji, že se tam ještě vrátím. Tys mně dnes svými fotkami přiměla k rozhodnutí, že to bude co nejdříve. Děkuji. :-D

• Anonym (1)
laguri
21.12.2008 20:14 88.101.147.***

Na Dánsko mám moc hezké vzpomínky. Po krátkém pracovním pobytu v Kodani jsem naložil rodinku (tehdy s kluky 9 a 13 let), zapřáhl katravan za Škodu Formana a za 14 dní projel Dánsko křížem krážem. To se psal rok 1993. Od té doby si slibuji, že se tam ještě vrátím. Tys mně dnes svými fotkami přiměla k rozhodnutí, že to bude co nejdříve. Děkuji. :-D

• Anonym (2)
  • Anonym (2)
ZdenaB 30.07.2008 20:27

Paráda- jako obvykle... :-D

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
PrinceznaII 29.05.2008 21:19

kurník šopa, co dělám špatně, že mi na cestování nezbývá tolik prostředků kolik bych chtěla :-?
Dánsko - moje srdeční záležitost. Snad se tam jednou vrátím ....... nebo dvakrát třikrát

• Anonym (1)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze