A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Dánsko - Diskuze

Původní dotaz

zábavní park tivoli-dánsko

17.07.2012 17:26:57 | strasek8
strasek8
Nemůže mi někdo poradit, kde se dá sehnat ceník atrakcí v dánském zábavním parku Tivoli?
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Renata
31.07.2013 11:31 89.203.220.***

V sobotu jsem se vrátila z Dánska. Navštívili jsme i par Tivoli. Vstupné je 95DKK. Atrakce (jak je tu už psané) stojí od 25DKK do 70DKK. 25DKK (jeden listek) stojí atrakce pro ty nejmenší. 50DKK (dva listky) stojí atrakce jako jsou autíčka, mírné horské dráhy.Velké atrakce - volný pád, tivoli věž a velké horské dráhy stojí 70DKK ( tři lístky) . V tomto parku se vyplatí zakoupit za 199 DKK lístek na všechny atrakce ( je zelený) . Dá se tam i koupit i pitný lístek,který je na zvýhodněné neal. nápoje.
Tento park je hezký ,hlavně večer, ale opravdu zážitek je v zábavném parku summerland. Vstupné je tam 220DKK na osobu. Do 3 let dítě neplatí. Ale už se neplatí žádné atrakce a je tam i vodní svět. Úžasné tobogány a bezénky. Doporučuji.

• Anonym (6)
  • Anonym (5)
Neregistrovaný uživatel
24.10.2012 22:00 84.209.69.***
Re: zábavní park tivoli-dánsko  

ahoj, byla jsem v Tivoli v zari. Pokud tam jdete s detma, je podle me nutnosti na jedno dite jeden dospely. vstup stal 95kr a pernamentka 199kr. deti do osmi let ten vstup neplati. takze ja dospela osoba s sestiletou dcerou jsme platily necelych 500dkr, dva passy a jeden vstup. cena jednotlivych atrakci je od 25kr. takove ty divocejsi jsou ale drazsi, kolem 70kr. takze rozhodne pernamentku. uzijte si to, je to tam super :)

• Anonym (7)
  • Anonym (6)
Neregistrovaný uživatel
22.07.2012 11:52 89.176.57.***
Re: zábavní park tivoli-dánsko  

No, to asi nikde napsané nebude, podle mě je nejjednodušší si koupit u vchodu prostě předplacenku (Turpas) na všechny atrakce. Vstupné do parku - bez atrakcí je 95 DKK a potom Turpas je za dalších 199. Jednotlivě ty atrakce,co se pamatuju, stály kolem 25 korun, takže pokud člověk chtěl víc než tři, už se to nevyplatilo.

• Anonym (6)
  • Anonym (15)
strasek8 17.07.2012 20:01
Re: admin  

Děkuji, taky jsem z toho nebyl moc moudrý.

• Anonym (5)
  • Anonym (5)
admin2 17.07.2012 17:41
admin  

Zdravím, a díval/a jste se na oficiální stránky? Já ano, ale moudrá z nich nejsem:

http://www.tivoli.dk/composite-4629.htm?csref=Footer

vypadá to, že si buď koupíte permanentku na více jízd - multiride, nebo potřebujete te ride ticket za 25 DKK, kde jsou třeba 1-3 podle toho jak je ta atrakce jakoby zajímavá.

Takto tomu rozumím já.

• Anonym (1)
  • Anonym (3)
strasek8 17.07.2012 17:26
zábavní park tivoli-dánsko  

Nemůže mi někdo poradit, kde se dá sehnat ceník atrakcí v dánském zábavním parku Tivoli?

• Anonym (4)
  • Anonym (16)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu