peter321123
16.01.2011 21:28 62.107.72.***
Studium v Dansku  

Ahoj ak chces ist studovat do Danska n avysoku skolu odporucam ti tuto agenturu, isiel som cez nich je to zadara a vsetko vybavili co som potreboval a hlavne tam maju aj zastupenie.

...Scandinavian study vzniklo na konci roku 2010 a od té doby nabízí možnost zprostředkování vysokoškolského studia v Dánsku se zastoupením v České republice a na Slovensku. Za naší hlavní výhodu považujeme, že máme osobní zkušenost se studiem v Dánsku a také, že máme v Dánsku osobní zastoupení, které nám umožňuje bližší kontakt s našimi partnerskými univerzitami a jejich studenty.

Jelikož máme osobní zkušenost se studiem v Dánsku, poznáme proto důvěrně prostředí a situace, které se studentům mohou přihodit během studia. At´ jsou to komplikace s ubytováním, s úřady,zdravotním pojištěním či s jakýmkoliv jiným problémem, nabízíme otevřený přátelský přístup a ochotu pomoci.

Jedním z našich hlavních cílů je umožnění vysokoškolské vzdělání v Dánsku všem studentům, kteří mají dostečnou kvalifikaci a motivaci ke studiu. Z tohoto důvodu využíváme moderní technologie pro urychlení komunikace s našimi partnery a klienty, což nám mimo jiné umožňuje snížení našich operačních nákladů. S námi má šancu studovat v zahraničí každý, kto touží po kvalitním vysokoškolským vzdelání.

Univerzity které zastupujeme patří mezi přední vzdělávací instituce a vysokoškolský diplom z nich je uznávaný u nás i v ostatních státech EU.

to to je ich web
www.scandinavianstudy.com

  • Anonym (10)
  • Anonym (4)
Toto vlákno neobsahuje další příspěvky

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@