Anička22
05.12.2007 23:23 88.101.20.***
Studium v Dánsku  

Ahoj, pročetla jsem si stránky pečlivě, protože bych chtěla jít studovat do zahraničí a o Dánsku jsem uvažovala jako o jedné z možností. Vidím, že to nebude nejlevnější, ale s tím už se tak nějak počítá. Spíš bych se chtěla zeptat, jaký kdo máte pocit z povah Dánů, jsou-li přátelští, a také na úroveň studia v Kodani. Předem díky za všechny odpovědi.

• Anonym (7)
  • Anonym (2)
PrinceznaII 13.12.2007 15:31
RE: Studium v Dánsku  

V KOdani jsem nebyla,takže úroveň studia tam nemohu posoudit. Ale pobyla jsem 6 týdnů v Ikastu ve středním Dánsku. Lidi, které jsem tam potkala, byli moc milí, přátelští, pohostinní. Dokonce se nám ( byla jsem tam ještě se 4 kolegy) stalo, že nás do svého domu na večeři pozval pár důchodců, kteří pro změnu navštívili naše domovské město a chtěli nás poznat.
Byl to moc fajn pobyt a moc ráda bych tam zas jela, ale manžel tam nechce :-( . Byla jsem tam ale už před 13 lety, tak doufám, že se lidé tam nezměnili.

• Anonym (4)
  • Anonym (3)
RomanJ
16.05.2008 20:42 87.194.54.***
RE: Studium v Dánsku  

Nazdar Ani,

pokud chces vedet neco vice o studiu v dansku
a umis nemas problemy s anglictinou tak koukni na

www.studyindenmark.dk

- je tam spousta zajimavosti.

Good luck,

RJ

• Anonym (1)
  • Anonym (7)
peter321123
16.01.2011 21:29 62.107.72.***
RE: RE: Studium v Dánsku  

toto je agentura ktora ma dostala do Danska, chekni si to.
www.scandinavianstudy.com

• Anonym (3)
  • Anonym (3)

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@