A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Dánsko - Diskuze

Původní dotaz

Studium v Dánsku

05.12.2007 23:23:37 | Anička22
Ahoj, pročetla jsem si stránky pečlivě, protože bych chtěla jít studovat do zahraničí a o Dánsku jsem uvažovala jako o jedné z možností. Vidím, že to nebude nejlevnější, ale s tím už se tak nějak počítá. Spíš bych se chtěla zeptat, jaký kdo máte pocit z povah Dánů, jsou-li přátelští, a také na úroveň studia v Kodani. Předem díky za všechny odpovědi.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Anička22
05.12.2007 23:23 88.101.20.***
Studium v Dánsku  

Ahoj, pročetla jsem si stránky pečlivě, protože bych chtěla jít studovat do zahraničí a o Dánsku jsem uvažovala jako o jedné z možností. Vidím, že to nebude nejlevnější, ale s tím už se tak nějak počítá. Spíš bych se chtěla zeptat, jaký kdo máte pocit z povah Dánů, jsou-li přátelští, a také na úroveň studia v Kodani. Předem díky za všechny odpovědi.

• Anonym (7)
  • Anonym (2)
PrinceznaII 13.12.2007 15:31
RE: Studium v Dánsku  

V KOdani jsem nebyla,takže úroveň studia tam nemohu posoudit. Ale pobyla jsem 6 týdnů v Ikastu ve středním Dánsku. Lidi, které jsem tam potkala, byli moc milí, přátelští, pohostinní. Dokonce se nám ( byla jsem tam ještě se 4 kolegy) stalo, že nás do svého domu na večeři pozval pár důchodců, kteří pro změnu navštívili naše domovské město a chtěli nás poznat.
Byl to moc fajn pobyt a moc ráda bych tam zas jela, ale manžel tam nechce :-( . Byla jsem tam ale už před 13 lety, tak doufám, že se lidé tam nezměnili.

• Anonym (4)
  • Anonym (3)
Kacca
05.02.2008 11:54 195.249.88.***
Studium v dánsku  

Hej :-)
jsem právě v Dánsku, na jižním pobřeží jako student zdejší univerzity. První rada, jestli chceš jet studovat do Dánska vyber si nějké velké město jako např. Odense..jinak počasí jak v Anglii, ale lidi jsou tu super, všichni umí anglicky a jsou velmi vstřícní a ochotní!

• Anonym (2)
  • Anonym (9)
RomanJ
16.05.2008 20:42 87.194.54.***
RE: Studium v Dánsku  

Nazdar Ani,

pokud chces vedet neco vice o studiu v dansku
a umis nemas problemy s anglictinou tak koukni na

www.studyindenmark.dk

- je tam spousta zajimavosti.

Good luck,

RJ

• Anonym (1)
  • Anonym (7)
rummstein
22.05.2008 20:36 80.164.88.***
dánsko  

ahoj hele nevím,jak studium,ale lidi tu jsou přátelští,pohostiní,nikam v životě nespěchají,at už na silnici,tak i normálně.hlavně si mezi sebou nezávidí.počasí je fajn,hodně prší,ale tedka v květnu pršelo jen asi třikrát.taky hodně fouká.ale zima tu není,ikdyž je to severský stát.v zimě maximálně -10stupnů.jsem na jutským poloostrově a pohybuji se v městech Vejle,Horsens,Arhus,Kolding,Herning,Viborg,ale i v Odense na jednom ostrově.hodně se mluví anglicky,ale já se dorozumívám německy.a taky to jde.lidi fakt fajn. :-)

• Anonym (2)
  • Anonym (7)
julca99
07.07.2008 18:03 87.48.149.***
hm  

lidi tu sou fine a domluvis se tady v pohode anglicky. Jen jestli jedes do kodane tak se nediv az uvidis vsude cerveny baraky.Studium no jsou hodne odlisny napriklad stredni nemaj zakoncenou maturitou a nemaji tolik povinnych predmetu. Je to celkem volne.Jop a jeste budes muset hodne trenovat orientaci v semaforech:-D

• Anonym (2)
  • Anonym (5)
KacerUU
13.10.2010 14:12 90.177.107.***
RE: hm  

Tk to mas prekerku ty vopice jedna zmutovana :-D

• Anonym (3)
  • Anonym (4)
peter321123
16.01.2011 21:28 62.107.72.***
Studium v Dansku  

Ahoj ak chces ist studovat do Danska n avysoku skolu odporucam ti tuto agenturu, isiel som cez nich je to zadara a vsetko vybavili co som potreboval a hlavne tam maju aj zastupenie.

...Scandinavian study vzniklo na konci roku 2010 a od té doby nabízí možnost zprostředkování vysokoškolského studia v Dánsku se zastoupením v České republice a na Slovensku. Za naší hlavní výhodu považujeme, že máme osobní zkušenost se studiem v Dánsku a také, že máme v Dánsku osobní zastoupení, které nám umožňuje bližší kontakt s našimi partnerskými univerzitami a jejich studenty.

Jelikož máme osobní zkušenost se studiem v Dánsku, poznáme proto důvěrně prostředí a situace, které se studentům mohou přihodit během studia. At´ jsou to komplikace s ubytováním, s úřady,zdravotním pojištěním či s jakýmkoliv jiným problémem, nabízíme otevřený přátelský přístup a ochotu pomoci.

Jedním z našich hlavních cílů je umožnění vysokoškolské vzdělání v Dánsku všem studentům, kteří mají dostečnou kvalifikaci a motivaci ke studiu. Z tohoto důvodu využíváme moderní technologie pro urychlení komunikace s našimi partnery a klienty, což nám mimo jiné umožňuje snížení našich operačních nákladů. S námi má šancu studovat v zahraničí každý, kto touží po kvalitním vysokoškolským vzdelání.

Univerzity které zastupujeme patří mezi přední vzdělávací instituce a vysokoškolský diplom z nich je uznávaný u nás i v ostatních státech EU.

to to je ich web
www.scandinavianstudy.com

• Anonym (10)
  • Anonym (4)
peter321123
16.01.2011 21:29 62.107.72.***
RE: RE: Studium v Dánsku  

toto je agentura ktora ma dostala do Danska, chekni si to.

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
peter321123
16.01.2011 21:30 62.107.72.***
studium v dansku  

ja som isiel do danska cez tuto agenturu

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu