A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Dánsko - Diskuze

Původní dotaz

Studium v Dánsku

05.12.2007 23:23:37 | Anička22
Ahoj, pročetla jsem si stránky pečlivě, protože bych chtěla jít studovat do zahraničí a o Dánsku jsem uvažovala jako o jedné z možností. Vidím, že to nebude nejlevnější, ale s tím už se tak nějak počítá. Spíš bych se chtěla zeptat, jaký kdo máte pocit z povah Dánů, jsou-li přátelští, a také na úroveň studia v Kodani. Předem díky za všechny odpovědi.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Petra
07.12.2014 21:48 89.13.178.***
Studování v Dánsku  

Ahojky, Mám menší dotaz. Jak už je ze jména skupiny jasné tak jde o studování. Mám zájem o studování střední školy pro zdravotní sestru v Dánsku. Přemýšlela jsem, četla jsem něco málo na internetu, ale není to úplně přesně. Jestli by jste měli nějaké vhodné informace ? Budu moc ráda :)

Durike
23.01.2012 21:06 88.212.40.***
Aalborg  

Je tu niekto kto študuje v Aalborgu alebo planuje isť študovať? Ak áno tak nech mi napíše na skype :) .. meno: pecienka alebo len nech napiše komentar! dakujem

• Anonym (5)
ruza00 01.09.2011 22:04
Re: podmínky přijetí  

Ahoj Štěpáne,

je pravda, že školy na průměr ze střední školy koukají. Ale jelikož, každá škola je jiná tak se známkám nepřikládá až taková důležitost. Jestli by jsi měl zájem o studium v Dánsku, mluvíš plynně anglicky a zajímá Tě některý z oborů tak je velká pravděpodobnost, že můžeš být přijatý i když jsou tvé známky velmi špatné.

Opravdu jde hlavně o to, aby student byl schopen udělat krok do neznáma a mít trochu kuráž.... oni ty jedničky z biologie a fyziky v životě nakonec ve většině případů k ničemu nejsou, a proto bych řekl, že se na ně tolik ohled nebere. :-)

Jakub Růžička

www.scandinavianstudy.com

• Anonym (1)
  • Anonym (1)
ruza00 01.09.2011 22:04
Re: podmínky přijetí  

Ahoj Štěpáne,

je pravda, že školy na průměr ze střední školy koukají. Ale jelikož, každá škola je jiná tak se známkám nepřikládá až taková důležitost. Jestli by jsi měl zájem o studium v Dánsku, mluvíš plynně anglicky a zajímá Tě některý z oborů tak je velká pravděpodobnost, že můžeš být přijatý i když jsou tvé známky velmi špatné.

Opravdu jde hlavně o to, aby student byl schopen udělat krok do neznáma a mít trochu kuráž.... oni ty jedničky z biologie a fyziky v životě nakonec ve většině případů k ničemu nejsou, a proto bych řekl, že se na ně tolik ohled nebere. :-)

Jakub Růžička

Stepan
07.06.2011 16:32 62.168.0.***
podmínky přijetí  

ahoj, pročetl jsem si stránky scandinavianstudy.com. píšou tam, že školy přijímají studenty podle toho, jestli umějí dobře anglicky, motivačního dopisu či zkušenosti se zahraničním pobytem. podle mě ale nejvíce koukají na průměr ze střední (to se tam i píše..)
víte ale někdo, jak moc dobré známky musí člověk mít? zajímá mě studium v Dánsku, ale faktem je, že zpočátku střední jsem neměl úplně ideální výsledky... =-O
víte tedy někdo, jak zhruba to je?
díky, Štěpán

• Anonym (4)
  • Anonym (2)
peter321123
16.01.2011 21:30 62.107.72.***
studium v dansku  

ja som isiel do danska cez tuto agenturu

• Anonym (3)
  • Anonym (2)
peter321123
16.01.2011 21:29 62.107.72.***
RE: RE: Studium v Dánsku  

toto je agentura ktora ma dostala do Danska, chekni si to.

• Anonym (3)
  • Anonym (3)
peter321123
16.01.2011 21:28 62.107.72.***
Studium v Dansku  

Ahoj ak chces ist studovat do Danska n avysoku skolu odporucam ti tuto agenturu, isiel som cez nich je to zadara a vsetko vybavili co som potreboval a hlavne tam maju aj zastupenie.

...Scandinavian study vzniklo na konci roku 2010 a od té doby nabízí možnost zprostředkování vysokoškolského studia v Dánsku se zastoupením v České republice a na Slovensku. Za naší hlavní výhodu považujeme, že máme osobní zkušenost se studiem v Dánsku a také, že máme v Dánsku osobní zastoupení, které nám umožňuje bližší kontakt s našimi partnerskými univerzitami a jejich studenty.

Jelikož máme osobní zkušenost se studiem v Dánsku, poznáme proto důvěrně prostředí a situace, které se studentům mohou přihodit během studia. At´ jsou to komplikace s ubytováním, s úřady,zdravotním pojištěním či s jakýmkoliv jiným problémem, nabízíme otevřený přátelský přístup a ochotu pomoci.

Jedním z našich hlavních cílů je umožnění vysokoškolské vzdělání v Dánsku všem studentům, kteří mají dostečnou kvalifikaci a motivaci ke studiu. Z tohoto důvodu využíváme moderní technologie pro urychlení komunikace s našimi partnery a klienty, což nám mimo jiné umožňuje snížení našich operačních nákladů. S námi má šancu studovat v zahraničí každý, kto touží po kvalitním vysokoškolským vzdelání.

Univerzity které zastupujeme patří mezi přední vzdělávací instituce a vysokoškolský diplom z nich je uznávaný u nás i v ostatních státech EU.

to to je ich web

• Anonym (10)
  • Anonym (4)
KacerUU
13.10.2010 14:12 90.177.107.***
RE: hm  

Tk to mas prekerku ty vopice jedna zmutovana :-D

• Anonym (3)
  • Anonym (4)
julca99
07.07.2008 18:03 87.48.149.***
hm  

lidi tu sou fine a domluvis se tady v pohode anglicky. Jen jestli jedes do kodane tak se nediv az uvidis vsude cerveny baraky.Studium no jsou hodne odlisny napriklad stredni nemaj zakoncenou maturitou a nemaji tolik povinnych predmetu. Je to celkem volne.Jop a jeste budes muset hodne trenovat orientaci v semaforech:-D

• Anonym (2)
  • Anonym (5)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu