A | B | C | D | E | F | G | H | CH | I | J | K | L | M | N | O | P | R | S | T | U | V | W | Z

Dánsko - Diskuze

Původní dotaz

Do Dánska na zkušenou

05.12.2007 23:28:19 | Adam25
Ahoj, chtěl bych se vypravit do Dánska na zkušenou a obhlédnout tamější krásy. Potřeboval bych si tedy ale vydělat na cestu, a myslel jsem, že by třeba šlo nechat se najmout na některé z farem, nebo ve městě, na pár týdnů, a pak cestovat. Jsem povoláním zámečník, ale netrvám na tom. Kdybyste mi někdo poradil z vlastních zkušeností (kam se mám jít ucházet o místo), budu rád.
Poslední reakce
Velikost písma
+
+
+
Řadit podle času | Řadit podle vláken vzestupně sestupně

Při vkládání příspěvku do diskuze jako neregistrovaný uživatel budete mít u vašeho příspěvku zobrazenu IP adresu

:-) :-( ;-) :-P :-D :-[ :-\ =-O :-* 8-) :-$ :-! O:-) :'( :-X :-)) :-| <3 <:-) :-S >:) (((H))) @};-- \o/ (((clap))) :-@
Milan z JBC
15.07.2008 09:34 88.100.155.***
Dánsko-nádhera  

Dánsko a ČR

• Anonym (1)
Adam25
05.12.2007 23:28 88.101.20.***
Do Dánska na zkušenou  

Ahoj, chtěl bych se vypravit do Dánska na zkušenou a obhlédnout tamější krásy. Potřeboval bych si tedy ale vydělat na cestu, a myslel jsem, že by třeba šlo nechat se najmout na některé z farem, nebo ve městě, na pár týdnů, a pak cestovat. Jsem povoláním zámečník, ale netrvám na tom. Kdybyste mi někdo poradil z vlastních zkušeností (kam se mám jít ucházet o místo), budu rád.

• Anonym (1)
Zpět na všechny diskuze z tohoto státu